O nás


Petr Větvinský

Od roku 1996 se zabývám prodejem krmiv a doplňků pro zvířata.

Moje práce postupně přerostla ve vášeň.

Díky dlouhodobým zkušenostem a školením, kterých se mi postupně dostalo dbám na to, aby vše co prodávám pro zvířata jim prospívalo a pomáhalo k lepšímu žití a nezatěžovalo je:-).

Věřím, že lásku, kterou nám dávají, jim vhodně vrátíme tím, že ji opětujeme a řádně se postaráme i o jejich zdraví.

Díky zkušenostem s prodejem klinických diet a jenich funkčnosti a zpětným reakcím od veterinářů a chovatelů vím, že základem zdravého života je správná strava. Každé zvíře je něčím specifické a také potřebuje specifický přístup a ohledy k výživě na míru.


Pamlsky značky WOOLF - to nejlepší především.

Od roku 2015 jsem získal zastoupení nových vysoce kvalitních pochoutek Woolfsnacks pro Českou republiku.

Pochoutky Woolfsnacks jsou jen z těch nejkvalitnějších zdrojů surovin té nejvyšší kvality. V Roce 2015 bylo v nabídce 13 druhů pochoutek Woolf. V roce 2016 již díky velkému zájmu bylo celkem 27 produktů.

U značky WOOLF je dbáno na nejvyšší možnou kvalitu masa, kde je cítit přirozená vůně masa a vaši psi je budou milovat. Nyní je v nabídce 35 druhů pochoutek Woolf a nově 7 dentálních pochoutek Woolfies.

U pochoutek Woolf je dbáno na prevenci, která předchází různé komplikace. To zajišťuje například obsah 50% brusinek, které napomáhají snižovat tvorbu močových kamenů.

Neprodávám masové pochoutky PRODÁVÁM WOOLF. Zde každý najde možnost volby pro svého mazlíčka díky široké škále tvarů a velikostí včetně žesti druhů masa (jehněčí, králík, kuřecí, kachní, rybí, hovězí).

Doporučuji všem, aby vždy kupovali co možná nejkvalitnější produkty, které následně vyjdou levněji a jsou výrazně bezpečnější a šetrnější k vašim mazlíkům.


O značce Woolfsnacks

Jsme rodinná firma s mezinárodním týmem odborníků na výživové doplňky domácích mazlíčků. Naší prioritou je vám na základě našich znalostí a zkušeností nabídnout pro vaše miláčky pochoutky jen té nejvyšší kvality. Chceme pro vás zajistit stabilní dodávky, stabilní kvalitu, nové zajímavé produkty a hlavně komunikaci. Přejeme vám dlouhý a zábavný život s vašimi domácími mazlíčky. Hlavně ale v pevném zdraví. V roce 2015 jsme uvedly ve spolupráci s našimi partnery prvních 13 produktů Woolfsnacks. O rok později jsme úspěšně uvedly další novinky včetně dentální řady pamlsků Woolfies. Nyní si můžete koupit 35 druhů kvalitních masových pochoutek a 7 druhů dentálních pochoutek.


Kvalita a certifikace

Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP) ve výrobě potravin je jeden ze základních nástrojů, jak účinně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin. Vytvoření a zavedení systému HACCP je vyžadováno povinně u všech výrobců potravin na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 852/2004 ze dne 29. dubna 2004 o hygieně potravin. Tento systém je určen pro všechny potravinářské podniky zajišťující výrobu, zpracování a distribuci potravin a také pro podniky, které svými produkty do potravinového řetězce vstupují (zemědělství, výroba obalů, apod.). Certifikace systému HACCP je prokazatelným potvrzením funkčnosti a efektivity zavedeného systému HACCP.


ISO

Vývoj řady ISO 9000 Řada norem ISO 9000 definuje systém managementu jakosti. Tyto normy vydává Mezinárodní organizace pro normalizaci. Normy umožňují prokázat daným organizacím schopnost výroby či distribuci produktů v souladu se všemi nezbytnými předpisy a potřebami zákazníka.


Certifikace BRC

Tato norma vznikla ve Velké Británii za účelem sjednocení náročných auditů, které se lišily v mnoha ohledech a na dodavatele kladly vysoké zejména cenové nároky při kontrolování kvality a nezávadnosti potravin. Jedná se o standard pro hodnocení dodavatelů privátních značek (standard pro společnosti, které dodávají do řetězců zboží pod značkou řetězce je velmi podobná normě IFS). Tento standard byl vytvořen, aby pomohl řetězcům splnit jejich legislativní závazky, a zajistit nejvyšší možnou úroveň ochrany spotřebitele). Je určen pro dodavatele potravin do obchodních řetězců, primárně privátních značek, používané však i pro dodavatele pod značkou výrobce. Standard je používán i v oblasti stravování a výrobě přídavných látek. Mezinárodní norma BRC Global Standard Food (nyní je v platnosti verze 6) je plně harmonizována v rámci standardu GFSI – Global Food Safety Initiative, certifikovaná organizace tak získává doklad o splnění požadavků tohoto standardu, jenž ve světovém měřítku pokládají obchodní řetězce za základní předpoklad pro zajištění bezpečnosti potravin. Tato norma má mnoho společného s normou HACCP, ale klade více požadavků na oblast hygieny a stavebně technické aspekty.


Další opatření

U všech výrobků Woolfsnacks je zaručena vysoká kvalita a chuť. Je to ale víc než jen další produkt na trhu. Vyrábíme v high-tech zařízeních a používáme pouze vysoce kvalitní obal. Všimli jste si maličkého sáčku uvnitř balení? Je to absorbér kyslíku. Proč ho používáme? Protože kvalita a čerstvost výrobku je pro zákazníky tou nejdůležitější prioritou. Absorbér udržuje odstraněním kyslíku výrobky čerstvé a chutné. Oxidace má nepříznivý vliv na barvu a chuť. Absorbér brání barevným změnám výrobků a zároveň chrání jejich vůni a udržuje je chutné a čerstvé. Dále zastavuje oxidaci vitamínů a tuků a ochranou specifikých živin zachovává jejich kvalitu. V neposlední řadě také brání šíření aerobních bakterií jako jsou například plísně, které bez kyslíku žít nemohou. Je účinný i proti napadení hmyzem, červy a jejich vajíčky. Naše výrobky nejsou kompletní krmivo pro vašeho domácího mazlíčka. Jsou doplňkem zdravé výživy a odměnou. Nepřekrmujte své miláčky. Obezita u psů přináší problémy vašim mazlíčkům stejně jako lidem!